IPL SHR inovativní technologie Mona SHR-950
do 2-4 týdnů


IPL SHR inovativní technologie Mona SHR-950

179 000 Kč
147 934 Kč bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  %
Záruka: 12 měsíců

IPL SHR inovativní technologie Mona SHR-950

E-light SHR nový design

 

Rychlé, výkonné a spolehlivé zařízení pro: epilaci , vyhlazování vrásek a obličejový ligting, pigmentové skvrny.

 

Elight je kombinace IPL a RF technologií. Když se tyto technologie spojí dohromady, vytvářejí bezpečnejší a efektivnější ošetření.

Bezbolestná trvalá epilace

SHR technologie využívá fotoselektivní termolýzu v kombinaci s patentovanou technologií IN-Motion (ošetření v pohybu). Epilace systémem SHR je mnohem bezpečnější a efektivnější než předchozí generace tradičních epilačních systémů. Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. SHR nabízí navíc pro zdokonalení ochrany pokožky revoluční mechanismus kontaktního chlazení. Tato chladící technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost klienta pro bezbolestnou a efektivní epilaci. Kontaktní chlazení kůže umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit. Zákrok přístrojem SHR je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. Klienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“.

Epilace IN-Motion

Technologie IN-Motion  společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledů. Díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice, ošetření je díky této technologii rychlejší a je eliminováno riziko neúmyslného vynechání míst. Technologie IN-Motion umožňuje postupné zahřívání pro dosažení požadované teploty pro destrukci folikulu chlupu a tím, společně s integrovaným kontaktním chlazením pokožky, dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

 

 

technické údaje:

 

Vlnová délka HR: 650-950nm
SR: 560-950nm
Výkon HR: 1-10J/cm2
SR: 1-10J/cm2
Frekvence HR :1-8Hz
SR :1-2Hz
Výkon 3000W
hlavice čistý safír
Lampa lampy importované z Anglie, životnost 300.000 výstřelů
Velikost spotu 10*40mm pro SR, 15*50mm pro HR
Pulz samostatný
chladící systém Automatický ochranný chladící systém 4 stupně, 1-4c stupně
Vestavěné chlazení vodou +polovodičové chlazení +vzuch
LCD obrazovka 10.4 inch barevný displey
Rozměry přístroje 345mm*520mm*1090mm

 

 

HLAVICE VLNOVÁ DÉLKA FUNKCE
HR: odstranění chloupků 650-950nm Permanentní odstranění chloupků po celém těle.
SR: omlazení pletí a rejuvenace 560-950mm Redukuje a odstraňuje pigmentace (pihy, starobní pigment, pigment z nadměrného slunění), redukuje vrásky, stahuje póry, rejuvenuje pokožku, a zvyšuje její elasticitu.

K tomuto přístroji je zaškolení a dovoz ZDARMA v rámci ČR.

 

NÁKUP PŘÍSTROJE A PRODEJNÍ MARKETING:

IPL přístroje jsou velmi dobrou volbou za předpokladu, že v okolí není kokurence či je konkurence velmi malá či předražená či má málo výkonný přístroj a je tedy zapotřebí více ošetření pro trvalé odchlupení. Je dobrým nástrojem z hlediska využití dalších ošetření např. omlazení, ne pouze na trvalou elipaci. K trvalé epilaci s tímto přístrojem dochází již po cca 5 ošetřeních. Cena za ošetření se stanovuje dle "výstřelů", např na horní ret je zapotřebí max 4 výstřlů, lýtka 150... apod.

Velice vhodné pro zaběhnutá studia jako pro rozšíření služeb.

 

__________________________________________________________________________________Proč přístroj od nás?

Nutno si uvědomit, že pokud stojíte o profesionální přístroj, musíte hledět na kvalitu. 
Nabízíme Vám vybrané přístroje, se kterými sami pracujeme nebo jsme pracovali a dokážeme si tak stát za kvalitou a výsledky. Jedině tak Vám můžeme garantovat výsledky a tedy spokojené zákazníky.

Na českém trhu se bohužel objevují podobné či identické typy přístrojů za nižší ceny. Je bežnou praxí, že se tyto sériové typy vyrábějí v nižších, středních a vyšších třídách - logicky se tedy nejedná o stejnou kavlitu (byť na pohled identický). Přístroje pořízené na Aliexpressu Vám nezaručí dostatečný výkon, ani servis a možné vrácení a tedy ani výsledky a dobrou pověst.

Dále je nutné si ověřit servis. V poslední době neustále slýcháme od nových klientů, jak se napálili koupí za nízkou cenu, servis jim nebyl poskytnut a ve finále ještě přišli o přístroj i peníze. Důrazně Vám tedy doporučujeme si před koupí ověřit solventnost Vašeho dodavatele, probíhající soudní řízení a žaloby, popřípadě navštívit jeho pobočku a ubezpečit se o tom, že sídlo firmy není pouhá kancelář.

Přístrojovým procedurám se věnujeme defakto od příchodu těchto trendů na český trh, každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů a jednáme POUZE s výrobci, nikoli překupníky. Své partnery si vybíráme důkladně a osobně! Můžeme Vám tak garantovat bezproblémový servis. Navštěvujeme také továrny a nahlížíme do výroby. Podílíme se také na výrobě a inovaci některých přístrojů. Nenakupujeme PŘÍSTROJE NA ALIEXPRESSU!

U vybraných přístrojů poskytujem dopravu a zaškolení u Vás ZDARMA. U ostatních přístrojů poskytujeme školení ZDARMA pouze u nás ve vzdělávacím centru v Mostě.

 

* Jsme rodinná firma - letité zkušenosti v oborech kosmetiky, masáží a permanentního make-upu, provoz vlastních beauty studií, servisní středisko, 10. leté zkušenosti.
* Vzdělávací centrum pod záštitou Ministerstva Školství a Ministerstva Zdravotnictví. 
* Nabízíme pouze prověřené a certifikované přístroje za rozumnou cenu.
* CE certifikace a potřebné dokumenty pro hygienu.
* Možnost předvedení a prohlídnutí některých přístrojů před koupí u nás na provozovně. 
* Pozáruční servis. 
* Obchodní zástupce k dispozici - poradí, pomůže s výběrem.

___________________________________________________________________________________

MÁTE DOTAZY? 
NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT NA tel. 775 422 745

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

Iontová detoxikace

PŘÍSTROJ PRO IONTOVOU DETOXIKACI Tento přístroj pomůže uvést organismus zpět …

do 2-4 týdnů
8 900 Kč

Lymfodrenážní přístroj nohavicový

Lymfodrenážní přístroj     presoterapie   Cílem této metody je podpora deto…

na dotaz
30 990 Kč

EMShape + s posilováním pánevního dna

ORIGINÁLNÍ KOREJSKÝ PŘÍSTROJ EMSHAPE, KTERÝ OPRAVDU FUNGUJE A ZÍSKÁ VÁM NEJEN VĚ…

do 2-4 týdnů
288 000 Kč

Salon-pristroje.cz

Nad Vinicí 1709
434 01 Most

+420 775 422 745
fleiser@seznam.cz

IČ: 86751603
DIČ: CZ8354102768

Vzdělávací centrum pod záštitou MŠMT a MZČR

J. Suka 265/19
434 01 Most

Dotazy ohledně vzdělávání:
+420 608 480 389

Prodej kosmetických přístrojů, prodej estetických přístrojů, servis kosmetických přístrojů, servis estetických přístrojů, kryolipolýza přístroj, laserová lipolýza přístroj, ipl přístroj, diamantová dermabraze přístroj, ultrazvuková špachtle přístroj, lymfodrenáž přístroj, galvanická žehlička přístroj