Diodový laser
do 2-4 týdnů


Diodový laser

169 000 Kč
139 669 Kč bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  %
Záruka: 12 měsíců

Diodový laser

DIODOVÝ LASER

 

Slouží zejména k trvalému odstranění ochlupení na různých částech lidského těla.

Přístroj využívá 810nm diodový laser, který je účinným a prověřeným standardem v oblasti laserové epilace. Unikátní technologie, která je primárním programem tohoto přístroje, zaručuje bezbolestné a rychlé ošetření, které je prováděno "IN MOTION" tedy v pohybu. Prémiový chladicí systém zaručuje vysoce efektivní chlazení, které je využíváno k ochraně ošetřovaných partií.

Výjimečná je také 24hodinová provozní doba přístroje.

Jak přístroj pracuje?

  • 810 nm energie působí na pokožku
  • Melanin ve folikulech absorbuje světelnou energii a promění ji v energii tepelnou.
  • Chloupek je odstraněn

V čem se liší od ostatních depilačních laserů?

Tradiční lasery pronikají do dermis skrze epidermis relativně agresivním způsobem tak, aby zahřály folikulu na teplotu 65 °C a tím ji okamžitě zničily. Tento přístroj zahřívá folikuly postupně, za pomoci nízké frekvence a opakovaných pulsů. Teplota se místo nárazového zvýšení akumuluje do té doby, než je dostatečně vysoká na to, aby folikuly zničila.

Proč právě vlnová délka 810nm?

810nm diodový laser je v oblasti odstraňování chloupků zlatým standardem. Světlo o vlnové délce 810nm je absorbováno melaninem ve folikulech, zároveň je však při této vlnové délce výrazně redukována absorpce vodou a hemoglobinem. Tím pádem je tento typ ošetření pro dermis výrazně šetrnější. Co se týče porovnání IPL a didodového laseru, výsledky jsou také daleko větší. Navíc hlavice přístroje má životnost 20 000 000 výstřelů, címž se neumíte stresovat nakupováním novýách hlavic.

Jaké jsou výhody tohoto přístroje?

  • Velmi účinné a efektivní dvojité chlazení, které zaručuje nejen komfort ošetření. Toto chlazení chrání vrchní vrstvy před poškozením a bolestivým podrážděním, které se může u laserového ošetření dostavit.
  • Velká ošetřovaná plocha – efektivní provoz - Jelikož je tento přístroj přenosný, samozřejmostí je praktická rukojeť navržená tak, aby byla ošetřovaná plocha co největší a srovnatelná s nepřenosnými přístroji.
  • Jednoduchá orientace v menu a obsluha.
  • Mobilita přístroje - Přístroj je navržen tak, aby byl přenosný a aby tím pádem bylo jeho použití co nejflexibilnější. Přes svoji kompaktní velikost a nízkou hmotnost má však parametry srovnatelné s objemnými nepřenosnými přístroji.

 

Epilace IN-Motion

Technologie IN-Motion  společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledů. Díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice, ošetření je díky této technologii rychlejší a je eliminováno riziko neúmyslného vynechání míst. Technologie IN-Motion umožňuje postupné zahřívání pro dosažení požadované teploty pro destrukci folikulu chlupu a tím, společně s integrovaným kontaktním chlazením pokožky, dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

 

 

Technické údaje:

Laser typ:  808nm diodový laser

Laser výstup: 600w
Hustota energie: 100j/cm2
Velikost spotu: 15mm*15mm
Šíře pulzu: 10-400ms
Frekvence: 1-10HZ
Výstup: 1200w
Chlazení: stálý kondenzátor, voda
Net váha: 45kg

 

K tomuto přístroji je zaškolení a dovoz ZDARMA v rámci ČR.

 

NÁKUP PŘÍSTROJE A PRODEJNÍ MARKETING:

DIODOVÝ LASER patří k absolutní špičce v trvalé epilaci a daleko předčí účinky IPL. Tento přístroj je dobrou volbou za předpokladu, že v okolí není kokurence či je konkurence velmi malá či předražená či má málo výkonný přístroj a nedosahuje dobrých účinků. K trvalé epilaci s tímto přístrojem dochází již po cca 5 ošetřeních. Životnost hlavice 20milionů výstřelů Vás nemusí omezovat v udávání ceny za proceduru, což je bezprostřední výhodou oproti IPL, kde je nutné započítat každý výstřel a náklady na navé hlavice.

Velice vhodné pro zaběhnutá studia jako pro rozšíření služeb.

 

 __________________________________________________________________________________

 

Proč přístroj od nás?

Nutno si uvědomit, že pokud stojíte o profesionální přístroj, musíte hledět na kvalitu. 
Nabízíme Vám vybrané přístroje, se kterými sami pracujeme nebo jsme pracovali a dokážeme si tak stát za kvalitou a výsledky. Jedině tak Vám můžeme garantovat výsledky a tedy spokojené zákazníky.

Na českém trhu se bohužel objevují podobné či identické typy přístrojů za nižší ceny. Je bežnou praxí, že se tyto sériové typy vyrábějí v nižších, středních a vyšších třídách - logicky se tedy nejedná o stejnou kavlitu (byť na pohled identický). Přístroje pořízené na Aliexpressu Vám nezaručí dostatečný výkon, ani servis a možné vrácení a tedy ani výsledky a dobrou pověst.

Dále je nutné si ověřit servis. V poslední době neustále slýcháme od nových klientů, jak se napálili koupí za nízkou cenu, servis jim nebyl poskytnut a ve finále ještě přišli o přístroj i peníze. Důrazně Vám tedy doporučujeme si před koupí ověřit solventnost Vašeho dodavatele, probíhající soudní řízení a žaloby, popřípadě navštívit jeho pobočku a ubezpečit se o tom, že sídlo firmy není pouhá kancelář.

Přístrojovým procedurám se věnujeme defakto od příchodu těchto trendů na český trh, každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů a jednáme POUZE s výrobci, nikoli překupníky. Své partnery si vybíráme důkladně a osobně! Můžeme Vám tak garantovat bezproblémový servis. Navštěvujeme také továrny a nahlížíme do výroby. Podílíme se také na výrobě a inovaci některých přístrojů. Nenakupujeme PŘÍSTROJE NA ALIEXPRESSU!

U vybraných přístrojů poskytujem dopravu a zaškolení u Vás ZDARMA. U ostatních přístrojů poskytujeme školení ZDARMA pouze u nás ve vzdělávacím centru v Mostě.

 

* Jsme rodinná firma - letité zkušenosti v oborech kosmetiky, masáží a permanentního make-upu, provoz vlastních beauty studií, servisní středisko, 10. leté zkušenosti.
* Vzdělávací centrum pod záštitou Ministerstva Školství a Ministerstva Zdravotnictví. 
* Nabízíme pouze prověřené a certifikované přístroje za rozumnou cenu.
* CE certifikace a potřebné dokumenty pro hygienu.
* Možnost předvedení a prohlídnutí některých přístrojů před koupí u nás na provozovně. 
* Pozáruční servis. 
* Obchodní zástupce k dispozici - poradí, pomůže s výběrem.

___________________________________________________________________________________

MÁTE DOTAZY? 
NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT NA tel. 775 422 745

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

Lymfodrenážní přístroj nohavicový

Lymfodrenážní přístroj     presoterapie   Cílem této metody je podpora deto…

na dotaz
30 990 Kč

IPL SHR inovativní technologie Mona SHR-950

E-light SHR nový design   Rychlé, výkonné a spolehlivé zařízení pro: epilaci ,…

do 2-4 týdnů
179 000 Kč

Iontová detoxikace

PŘÍSTROJ PRO IONTOVOU DETOXIKACI Tento přístroj pomůže uvést organismus zpět …

do 2-4 týdnů
8 900 Kč

Salon-pristroje.cz

Nad Vinicí 1709
434 01 Most

+420 775 422 745
fleiser@seznam.cz

IČ: 86751603
DIČ: CZ8354102768

Vzdělávací centrum pod záštitou MŠMT a MZČR

J. Suka 265/19
434 01 Most

Dotazy ohledně vzdělávání:
+420 608 480 389

Prodej kosmetických přístrojů, prodej estetických přístrojů, servis kosmetických přístrojů, servis estetických přístrojů, kryolipolýza přístroj, laserová lipolýza přístroj, ipl přístroj, diamantová dermabraze přístroj, ultrazvuková špachtle přístroj, lymfodrenáž přístroj, galvanická žehlička přístroj