Ultrasharp Combi
do 2-4 týdnů


Ultrasharp Combi

79 000 Kč
65 289 Kč bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  %
Záruka: 12 měsíců

Ultrasharp Combi

ULTRASHARP KOMBI

UNIKÁTNÍ KOMBINACE TECHNOLOGIE NA HUBNUTÍ A OMLAZENÍ

REDUKCE TUKŮ:
Čtyřpólový, ultrazvukový paprsek, který proniká do tukové tkáně v hloubce 1,3 cm nebo 0,8 cm a odděluje ji od ostatní tkáně. Mimo jiné stimuluje kolagen, což má efekt v podobě jemnější, vyhlazené pokožky v místě zákroku. Tyto ultrazvukové svazky pronikají hluboko - až k tukové vrstvě, aniž by poškodily epidermis a další vrstvy. Vysoká teplota ultrazvuku permanentně "rozehřeje" tukovou vrstvu a zničí tukové buňky. Ty odejdou metabolickou cestou z těla ven jakožto odpadní látka, a to v průběhu 8 - 12 týdnů. Vedlejším efektem může být v místě zákroku modřina, což ale naopak svědčí o účinnosti zákroku.

VÝHODY:
- neinvazivní, certifikovaná a bezpečná metoda
- vhodná procedura také pro obézní klienty s permanentně usazenou vrstvou odolného tuku
- vypnutí pokožky a zlepšení celulitidy
-  úbytky kolem 5-6 cm po dvou sezení
- dvě různé hlavice pro ošetření různé hloubky tuku (1.3 a 0.8 cm - 576 výstřelů v každé hlavici)


OMLAZENÍ:
Revoluční technologie HIFU, fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu. Proti chirurgickému liftingu obličeje je účinnost HIFU srovnatelná. Metoda je velmi populární a využívají ji i celebrity. Ošetření přístrojem lze použít na kompletní facelifting, ale i na dílčí ošetření v obličeji v oblasti očí, tváří, krku, ale i dekoltu …. prostě tam, kde chcete řešit nějaký problém.

VÝHODY:
- neinvazivní, certifikovaná a bezpečná metoda
- výsledky již po prvním ošetření
- liftingový efekt
- tři různé hlavice pro jednotlivé struktury kůže a trojité zpevnění  (0.5, 3.0 a 4.5mm - 2500 výstřelů v každé cartridge)


NÁŠ NÁZOR NA TENTO PŘÍSTROJ:

Výkonnost tohoto přenosného přístroje je 75J/cm2, což je nejvíce u tohoto přenosného typu na českém trhu. Pozor na podobné přenosné přístroje, jejiž energie dosahuje pouze max 5-45J/cm2.

Komplexní přístroj pro rozšíření služeb - redukce tuků + omlazení. Návratnost je tedy velmi rychlá - ošetření lipohifu pro hubnutí se účtuje kolem 990 Kč za oblast, omlazení celého obličeje kolem 3000 Kč.

NÁKUP PŘÍSTROJE A PRODEJNÍ MARKETING:

LIPOHUFU známé taky jako LIPOSONIX začíná být nyní velmi populární. Neváhejte proto a získejte náskok před konkurencíí, zajístíte si tak dostatek klientů a s tím samozřejmě velké výdělky. Ceny se pohybují od 1500 Kč - 3000 Kč. Navratnost je tedy při správném marketingu velmi velmi rychlá.

K tomuto přístroji Vám taktéž poskytneme vlastní fotografie našich klientů před a po ošetření, tak aby jste se mohli vhodně a účinně propagovat.

Tento přístroj je velmi vhodný pro salony začínající i zaběhlé salony krásy.

Vzhledem k nákupní ceně je návratnost investic pro jeho účinnost velmi krátká.

POZOR NA NÁKUP PŘÍSTROJŮ BEZ ZAŠKOLENÍ!!! VZHLEDEM K TOMU, ŽE JE U TOHOTO PŘÍSTROJE NAPOSTRADATELNÉ ŠKOLENÍ, KVŮLI MOŽNÉMU ZASAŽENÍ NERVŮ, JE NEZBYTNÉ OPRAVDU DETAILNÍ ŠKOLENÍ!!! K nákupu tohoto přístroje vám poskytneme detailní školení, kde se dozvíte absolutně vše potřebné z praxe nikoli jen z teorie!

 

__________________________________________________________________________________Proč přístroj od nás?

Nutno si uvědomit, že pokud stojíte o profesionální přístroj, musíte hledět na kvalitu. 
Nabízíme Vám vybrané přístroje, se kterými sami pracujeme nebo jsme pracovali a dokážeme si tak stát za kvalitou a výsledky. Jedině tak Vám můžeme garantovat výsledky a tedy spokojené zákazníky.

Na českém trhu se bohužel objevují podobné či identické typy přístrojů za nižší ceny. Je bežnou praxí, že se tyto sériové typy vyrábějí v nižších, středních a vyšších třídách - logicky se tedy nejedná o stejnou kavlitu (byť na pohled identický). Přístroje pořízené na Aliexpressu Vám nezaručí dostatečný výkon, ani servis a možné vrácení a tedy ani výsledky a dobrou pověst.

Dále je nutné si ověřit servis. V poslední době neustále slýcháme od nových klientů, jak se napálili koupí za nízkou cenu, servis jim nebyl poskytnut a ve finále ještě přišli o přístroj i peníze. Důrazně Vám tedy doporučujeme si před koupí ověřit solventnost Vašeho dodavatele, probíhající soudní řízení a žaloby, popřípadě navštívit jeho pobočku a ubezpečit se o tom, že sídlo firmy není pouhá kancelář.

Přístrojovým procedurám se věnujeme defakto od příchodu těchto trendů na český trh, každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů a jednáme POUZE s výrobci, nikoli překupníky. Své partnery si vybíráme důkladně a osobně! Můžeme Vám tak garantovat bezproblémový servis. Navštěvujeme také továrny a nahlížíme do výroby. Podílíme se také na výrobě a inovaci některých přístrojů. Nenakupujeme PŘÍSTROJE NA ALIEXPRESSU!

U vybraných přístrojů poskytujem dopravu a zaškolení u Vás ZDARMA. U ostatních přístrojů poskytujeme školení ZDARMA pouze u nás ve vzdělávacím centru v Mostě.

 

* Jsme rodinná firma - letité zkušenosti v oborech kosmetiky, masáží a permanentního make-upu, provoz vlastních beauty studií, servisní středisko, 10. leté zkušenosti.
* Vzdělávací centrum pod záštitou Ministerstva Školství a Ministerstva Zdravotnictví. 
* Nabízíme pouze prověřené a certifikované přístroje za rozumnou cenu.
* CE certifikace a potřebné dokumenty pro hygienu.
* Možnost předvedení a prohlídnutí některých přístrojů před koupí u nás na provozovně. 
* Pozáruční servis. 
* Obchodní zástupce k dispozici - poradí, pomůže s výběrem.

___________________________________________________________________________________

MÁTE DOTAZY? 
NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT NA tel. 775 422 745

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ

Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ Kombinace elektroporace, kryolipolýzy a ra…

do 2-4 týdnů
69 000 Kč

Oxy+

přístroj Oxy+   Nejlepší výsledky Získejte výhody exfoliace a navíc hluboké o…

do 2-4 týdnů
49 000 Kč

Salon-pristroje.cz

V Doliku 443
434 01 Most

+420 775 422 745
fleiser@seznam.cz

IČ: 86751603
DIČ: CZ8354102768

Vzdělávací centrum pod záštitou MŠMT a MZČR

J. Suka 265/19
434 01 Most

Dotazy ohledně vzdělávání:
+420 608 480 389

Prodej kosmetických přístrojů, prodej estetických přístrojů, servis kosmetických přístrojů, servis estetických přístrojů, kryolipolýza přístroj, laserová lipolýza přístroj, ipl přístroj, diamantová dermabraze přístroj, ultrazvuková špachtle přístroj, lymfodrenáž přístroj, galvanická žehlička přístroj