Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ
do 2-4 týdnů (1 ks)


Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ

76 000 Kč
62 810 Kč bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  %
Záruka: 12 měsíců

Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ

Patentovaný RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ


Kombinace elektroporace, kryolipolýzy a radiofrekvence - tři funkce v jedné patentované hlavici. Tato třífázová funkce je ve srovnání s tradičním RF zařízením pokročilejší a účinnější. Jedná se o patentovanou hlavici. Na tento přístroj máme v ČR výhradní zastoupení a je originálním přístrojem ke koupi pouze u nás.

Navíc neinvazivní technologie vstřikování aktivních látek během procedury zabudovaná přímo v hlavici - další funkce hlavice - vstřikujete látku na pokožku a přímo ji zapravujete.

 

CO ŘEŠÍ TENTO PŘÍSTROJ:
odstraňuje a redukuje vrásky
vypíná povadlou pokožku
silná hydratace pleti
zjemnění jizev po akné
redukce pigmentů

Jedná se profesionální radiofrekvenční přístroj s vysokou výkonností RF energie, která je navíc podpořena elektroporací a možností zapravování aktivních látek v jednom ošetření. Kryolipolýza podporuje buněčnou výměnu a navíc zchlazuje hlavici, ošetření je tak příjemnější a lze si díky ní dovolit nastavit vyšší hodnoty RF = účinnější ošetření než tradiční RF.

U radiofrekvenčních přístrojů je potřeba dbát na dostatečně velký výkon, aby procedura byla účinná a efekt viditelný, u tohoto přístroje je RF 5Mhz, což je maximum.

K tomuto přístroji Vám rádi doporučíme vhodná séra.

NÁKUP PŘÍSTROJE A PRODEJNÍ MARKETING:

Tento přístroj doporučujeme pro rozšíření služeb, jedná se o profesionální přístroj s dostatečným výkonem, je vhodný jak pro beauty studia tak pro kosmetičky.

Ošetření obličeje touto patentovanou radiofrekvencí se pohybuje od 1000 - 2000 Kč, návratnost je tedy při správném marketingu velmi rychlá.

 

 

__________________________________________________________________________________Proč přístroj od nás?

Nutno si uvědomit, že pokud stojíte o profesionální přístroj, musíte hledět na kvalitu. 
Nabízíme Vám vybrané přístroje, se kterými sami pracujeme nebo jsme pracovali a dokážeme si tak stát za kvalitou a výsledky. Jedině tak Vám můžeme garantovat výsledky a tedy spokojené zákazníky.

Na českém trhu se bohužel objevují podobné či identické typy přístrojů za nižší ceny. Je bežnou praxí, že se tyto sériové typy vyrábějí v nižších, středních a vyšších třídách - logicky se tedy nejedná o stejnou kavlitu (byť na pohled identický). Přístroje pořízené na Aliexpressu Vám nezaručí dostatečný výkon, ani servis a možné vrácení a tedy ani výsledky a dobrou pověst.

Dále je nutné si ověřit servis. V poslední době neustále slýcháme od nových klientů, jak se napálili koupí za nízkou cenu, servis jim nebyl poskytnut a ve finále ještě přišli o přístroj i peníze. Důrazně Vám tedy doporučujeme si před koupí ověřit solventnost Vašeho dodavatele, probíhající soudní řízení a žaloby, popřípadě navštívit jeho pobočku a ubezpečit se o tom, že sídlo firmy není pouhá kancelář.

Přístrojovým procedurám se věnujeme defakto od příchodu těchto trendů na český trh, každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů a jednáme POUZE s výrobci, nikoli překupníky. Své partnery si vybíráme důkladně a osobně! Můžeme Vám tak garantovat bezproblémový servis. Navštěvujeme také továrny a nahlížíme do výroby. Podílíme se také na výrobě a inovaci některých přístrojů. Nenakupujeme PŘÍSTROJE NA ALIEXPRESSU!

U vybraných přístrojů poskytujem dopravu a zaškolení u Vás ZDARMA. U ostatních přístrojů poskytujeme školení ZDARMA pouze u nás ve vzdělávacím centru v Mostě.

 

* Jsme rodinná firma - letité zkušenosti v oborech kosmetiky, masáží a permanentního make-upu, provoz vlastních beauty studií, servisní středisko, 10. leté zkušenosti.
* Vzdělávací centrum pod záštitou Ministerstva Školství a Ministerstva Zdravotnictví. 
* Nabízíme pouze prověřené a certifikované přístroje za rozumnou cenu.
* CE certifikace a potřebné dokumenty pro hygienu.
* Možnost předvedení a prohlídnutí některých přístrojů před koupí u nás na provozovně. 
* Pozáruční servis. 
* Obchodní zástupce k dispozici - poradí, pomůže s výběrem.

___________________________________________________________________________________

MÁTE DOTAZY? 
NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT NA tel. 775 422 745

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

Frakční neinvazivní radiofrekvence

FRAKČNÍ NEINVAZIVNÍ RADIOFREKVENCE   Efekt vydrží až tři roky! Frakční ra…

do 2-4 týdnů
65 000 Kč

Oxy+

přístroj Oxy+   Nejlepší výsledky Získejte výhody exfoliace a navíc hluboké o…

do 2-4 týdnů
49 000 Kč

Salon-pristroje.cz

Nad Vinicí 1709
434 01 Most

+420 775 422 745
fleiser@seznam.cz

IČ: 86751603
DIČ: CZ8354102768

Vzdělávací centrum pod záštitou MŠMT a MZČR

J. Suka 265/19
434 01 Most

Dotazy ohledně vzdělávání:
+420 608 480 389

Prodej kosmetických přístrojů, prodej estetických přístrojů, servis kosmetických přístrojů, servis estetických přístrojů, kryolipolýza přístroj, laserová lipolýza přístroj, ipl přístroj, diamantová dermabraze přístroj, ultrazvuková špachtle přístroj, lymfodrenáž přístroj, galvanická žehlička přístroj