Cryo lifting - Frozen Skin
do 2-4 týdnů


Cryo lifting - Frozen Skin

26 000 Kč
21 488 Kč bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  %
Záruka: 12 měsíců

Cryo lifting - Frozen Skin

CRYO LIFTING - mezoterepie CO2 proudem a aktivní látkou

 

Představujeme Vám nejnovější trend v péči o pleť.

Speciálně vyvinutý přístroj pro bezpečnou aplikaci CO2 spolu s výživným sérem. Tato procedura pleť omladí, liftinguje, zlepšuje pigmentové skvrny, rozjasňuje.

Jednorázový spotřební materiál:
Ke každému ošetření se používá 1x lahvička s liftingovým sérem, 1x bombička s CO2 (set 390 Kč). Dávka je vždy pro jednorázové použití.Výhody:
- Rychlost (ošetření trvá pouhé 4 minuty)
- bezbolestné ošetření
- snadné použití
- žádné vedlejší účinky
- lehce přenosné zařízení

 

 

CRYO LIFTING ošetření obličeje za pouhé čtyři minuty! Skin Frozen je revoluční registrovaný systém, který umožňuje provádět ošetření obličeje bezpečnou, rychlou a účinnou metodou. Co2 přístroj vyvíjí na tkáních obličeje silný průtok CO2, při velmi nízké teplotě a velmi vysokém tlaku, v kombinaci s vysokou koncentrací atomizovaných aktivních látek.   1. Efekt je významný, po prvním ošetření okamžitě vidíte výsledky. 2. Vpravování aktivních látek doplňuje aktivní hyaluronové látky až do hloubky podkoží a účinek je tak dlouhotrvající. 3. Efektivně odstraňuje vrásky na obličeji, krku, rukou a jemných liniích. 4. Snadno se používá, kosmetička je seznámena s provozem při jednoduchém zaškolení. 5. Neinvazivní vpravování látek - zdravější a bezpečnější.     Procedura CRYO LIFTING vytváří dvojí efekt:   ✔️ IHNED PO OŠETŘENÍ - odstraňuje povrchové vrásky, snižuje hluboké vrásky, zlepšuje texturu pokožky, zvyšuje zářivost pokožky, hluboké zvlhčení, zlepšuje změnu barvy.   ✔️ TRVALÉ ÚČINKY - zlepšuje pružnost, zlepšuje tón pleti, stimuluje intenzivní obnovu kolagenu, omlazuje dermis, zlepšuje texturu a kvalitu pokožky, celkově omlazuje.   ‼️ NYNÍ NEUVĚŘITELNÁ AKČNÍ CENA 26.000 Kč (místo 39.000 Kč) - pouze pro prvních 5 objednávek ‼️   Na fotkách efekt ihned!

 

 

NÁKUP PŘÍSTROJE A PRODEJNÍ MARKETING:

Vynikající nástroj pro rozšíření služeb i nárust obratu. Práce s přístrojem je velmi jednoduchá a rychlá. Je to perfektní metoda pro vyhlazení jemných vrásek a celkové vypnutí pleti. Řeší také pigmentové skvrny. Vzhledem k pořizovací ceně je návratnost velmi rychlá. Ošetření se účtuje od 1200 Kč.

Vhodné pro zaběhné i začínající kosmetičky.

 

__________________________________________________________________________________Proč přístroj od nás?

Nutno si uvědomit, že pokud stojíte o profesionální přístroj, musíte hledět na kvalitu. 
Nabízíme Vám vybrané přístroje, se kterými sami pracujeme nebo jsme pracovali a dokážeme si tak stát za kvalitou a výsledky. Jedině tak Vám můžeme garantovat výsledky a tedy spokojené zákazníky.

Na českém trhu se bohužel objevují podobné či identické typy přístrojů za nižší ceny. Je bežnou praxí, že se tyto sériové typy vyrábějí v nižších, středních a vyšších třídách - logicky se tedy nejedná o stejnou kavlitu (byť na pohled identický). Přístroje pořízené na Aliexpressu Vám nezaručí dostatečný výkon, ani servis a možné vrácení a tedy ani výsledky a dobrou pověst.

Dále je nutné si ověřit servis. V poslední době neustále slýcháme od nových klientů, jak se napálili koupí za nízkou cenu, servis jim nebyl poskytnut a ve finále ještě přišli o přístroj i peníze. Důrazně Vám tedy doporučujeme si před koupí ověřit solventnost Vašeho dodavatele, probíhající soudní řízení a žaloby, popřípadě navštívit jeho pobočku a ubezpečit se o tom, že sídlo firmy není pouhá kancelář.

Přístrojovým procedurám se věnujeme defakto od příchodu těchto trendů na český trh, každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů a jednáme POUZE s výrobci, nikoli překupníky. Své partnery si vybíráme důkladně a osobně! Můžeme Vám tak garantovat bezproblémový servis. Navštěvujeme také továrny a nahlížíme do výroby. Podílíme se také na výrobě a inovaci některých přístrojů. Nenakupujeme PŘÍSTROJE NA ALIEXPRESSU!

U vybraných přístrojů poskytujem dopravu a zaškolení u Vás ZDARMA. U ostatních přístrojů poskytujeme školení ZDARMA pouze u nás ve vzdělávacím centru v Mostě.

 

* Jsme rodinná firma - letité zkušenosti v oborech kosmetiky, masáží a permanentního make-upu, provoz vlastních beauty studií, servisní středisko, 10. leté zkušenosti.
* Vzdělávací centrum pod záštitou Ministerstva Školství a Ministerstva Zdravotnictví. 
* Nabízíme pouze prověřené a certifikované přístroje za rozumnou cenu.
* CE certifikace a potřebné dokumenty pro hygienu.
* Možnost předvedení a prohlídnutí některých přístrojů před koupí u nás na provozovně. 
* Pozáruční servis. 
* Obchodní zástupce k dispozici - poradí, pomůže s výběrem.

___________________________________________________________________________________

MÁTE DOTAZY? 
NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT NA tel. 775 422 745

Zobrazit celý popis

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Související zboží

Set pro Cryo lifting (Frozen Skin)

SET pro Frozen Skin   Set nezbytný pro ošetření s přístrojem Cryo Lifting Obs…

skladem
390 Kč

Salon-pristroje.cz

V Doliku 443
434 01 Most

+420 775 422 745
fleiser@seznam.cz

IČ: 86751603
DIČ: CZ8354102768

Vzdělávací centrum pod záštitou MŠMT a MZČR

J. Suka 265/19
434 01 Most

Dotazy ohledně vzdělávání:
+420 608 480 389

Prodej kosmetických přístrojů, prodej estetických přístrojů, servis kosmetických přístrojů, servis estetických přístrojů, kryolipolýza přístroj, laserová lipolýza přístroj, ipl přístroj, diamantová dermabraze přístroj, ultrazvuková špachtle přístroj, lymfodrenáž přístroj, galvanická žehlička přístroj